REKLAMA
Lucas Tour

11-letnia Amelia Borkowska w The Voice Kids!

Amelia Borkowska – młoda wokalistka z Rzeszowskiego Domu Kultury będzie uczestniczką “Przesłuchań w Ciemno” do czwartej edycji programu telewizyjnego The Voice Kids.

Amelia-Borkowska-The-Voice-Kids-1-1

Foto: Rzeszowski Dom Kultury

Emisja programu z udziałem rzeszowskiej wokalistki odbędzie się już w sobotę 27 lutego 2021 roku o godzinie 20:00 na antenie TVP2. Do oglądania występu oraz trzymania kciuków za zdolną reprezentantkę Rzeszowa zachęca Rzeszowski Dom Kultury. Amelia zawalczy o awans do dalszego etapu.

Amelia Borkowska to 11-letnia utalentowana wokalistka i pianistka, która jest laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2017 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Wilkowyja, gdzie do dziś doskonali swoje umiejętności pod okiem instruktora Katarzyny Pasierb.

To, co wyróżnia Amelię spośród jej rówieśników to ciekawa barwa głosu, niezwykła swoboda improwizacji wokalnych w różnych stylach, jazzowy feeling oraz duża wrażliwość muzyczna – mówi Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury.

Obecnie zbliża się start kolejnej edycji popularnego programu telewizyjnego The Voice Kids, którą tradycyjnie poprzedzą „Przesłuchania w Ciemno” z udziałem najzdolniejszych młodych wokalistów z całej Polski, w tym Amelii Borkowskiej z Rzeszowskiego Domu Kultury. Ich prezentacje wokalne poddane zostaną ocenie czterech trenerów – Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Barona i Tomsona.

Emisja materiału z udziałem Amelii Borkowskiej z Rzeszowa będzie miała miejsce w jednym z dwóch premierowych odcinków czwartej edycji The Voice Kids, które zostaną wyemitowane w sobotę 27 lutego 2021 roku o godzinie 20:00 na antenie TVP2.

Podczas nich widzowie obejrzą pełne muzycznych emocji występy młodych wokalistów oraz poznają uczestników zakwalifikowanych do dalszego etapu programu.

Źródło: Rzeszowski Dom Kultury

23-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)