19-latka staranowała dwa ogrodzenia (ZDJĘCIA)

ZARZECZE / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali wczorajszej nocy w Zarzeczu. 19- letnia mieszkanka Jasła, najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, zjechała z jezdni i staranowała ogrodzenia dwóch posesji. Na szczęście nie doznała żadnych obrażeń.


Wczoraj (7 czerwca) po północy dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Zarzeczu. Z przekazanych informacji wynikało, że osobowy samochód wypadł z jezdni i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierująca osobowym audi, 19-letnia mieszkanka Jasła, jadąc w kierunku Jasła najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do panujących warunków i straciła panowanie nad samochodem. Następnie zjechała na lewą stronę drogi taranując dwa ogrodzenia prywatnych posesji. 19-latka nie posiadała przy sobie prawa jazdy, była trzeźwa. Na szczęście nie ucierpiała w tym zdarzeniu. Funkcjonariusze nałożyli na kierującą mandat karny.

pw

Źródło: KPP Jasło


Jeden komentarz do “19-latka staranowała dwa ogrodzenia (ZDJĘCIA)”

  1. antykomuch napisał(a):

    piszecie ze nie doznala obrazen a to wielka szkoda bo takich matolkow trzeba eliminowac a najlepiej jak sami sie eliminuja na drzewach dzis rozbila ogrodzenie a w przyszlosci niewinne osoby

    Dobre 0 Słabe 0

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.