REKLAMA
Lucas Tour

21-latek sprzedawał marihuanę i amfetaminę. Grozi mu do 10 lat więzienia

JASŁO / PODKARPACIE. Policjanci z posterunku w Kołaczycach ustalili i zatrzymali mężczyznę, który zajmował się sprzedażą narkotyków. Funkcjonariusze zebrali dowody, z których wynika, że podejrzany odpłatnie udzielał marihuanę i amfetaminę.

21-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu i chce dobrowolnie poddać się karze.

Od pewnego czasu policjanci z Kołaczyc weryfikowali informacje dotyczące sprzedaży na terenie gminy środków odurzających. Funkcjonariusze w toku prowadzonych czynności ustalili, że nielegalnym procederem zajmuje się prawdopodobnie 21-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce. Typowanie okazało się trafne, podejrzany został zatrzymany.

W trakcie prowadzonego postępowania policjanci zebrali dowody, z których wynikało, że 21-latek środki odurzające sprzedawał od października minionego roku. Funkcjonariusze ustalili, że odbiorcą narkotyków był 19-latek również z gminy Kołaczyce, któremu podejrzany kilkakrotnie sprzedawał marihuanę i amfetaminę.

Zatrzymany 21-latek usłyszał zarzut udzielania innej osobie środka odurzającego i substancji psychotropowej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Przyznał się do przestępstwa i chce dobrowolnie poddać się karze. Grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

susz

źródło: KPP Jasło
foto: Archiwum KPP Sanok

27-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)