REKLAMA

60-letnia mieszkanka Jasła potrącona przez samochód. Z obrażeniami trafiła do szpitala

JASŁO / PODKARPACIE. W miniony piątek na ul. Św. Jana z Dukli, doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszej. Przechodząca przez jezdnię 60-letnia mieszkanka Jasła, została potrącona przez samochód. Kobieta z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala.

Informację o wypadku dyżurny jasielskiej komendy otrzymał przed godziną 19. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 67-letni mieszkaniec gminy Jasło, jechał osobowym fiatem, ulicą Św. Jana z Dukli w kierunku Żółkowa. Na prostym odcinku drogi, przy trudnych warunkach atmosferycznych, nie dostrzegł znajdującej się na jezdni kobiety i ją potrącił. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że piesza w miejscu niedozwolonym usiłowała przejść na drugą stronę drogi. W wyniku zderzenia z samochodem, kobieta doznała obrażeń i trafiła do jasielskiego szpitala. Kierujący fiatem był trzeźwy. Poszkodowanej pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci grupy operacyjno-dochodzeniowej. Wykonali dokumentację fotograficzną, oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

303-114057

KPP Jasło

24-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.