REKLAMA

Adrian Stodolak, student sanockiej PWSZ, na antenie Radia Rzeszów

SANOK, RZESZÓW / PODKARPACIE. Czy słyszeliście wywiad live ze studentem PWSZ w Sanoku Adrianem Stodolakiem na antenie Polskiego Radia Rzeszów? Rozmowa została zrealizowana w ramach audycji Podkarpacka scena przebojów.

– Jeżeli nie to gwarantujemy, że wiele straciliście! Adrian opowiadał o tworzeniu muzyki, początkach swojej działalności, najbardziej nietypowym projekcie jakim była piosenka nagrana przez Koło Gospodyń Wiejskich z Płowiec oraz o planach na 2019 rok – relacjonuje Wojciech Pajestka z Biura Karier, Promocji i Współpracy Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku.

Słuchacze mogli także poznać utwór Adriana „Wyobrażam sobie”, który miejmy nadzieję lada chwila zagości na liście przebojów!

– Już teraz zachęcamy do głosowania i trzymamy rękę na pulsie.Gratulujemy Adrianowi i życzy mu dalszych sukcesów! – Dodaje Wojciech Pajestka.

PS. Podczas wywiadu Adrian nie omieszkał pozdrowić swojego wykładowcę dr. Tomasza Tarnawczyka, z którym w momencie udzielania wywiadu… miał zajęcia. Mamy nadzieję, że nieobecność zostanie usprawiedliwiona – dodaje Pajestka.

 

materiały nadesłane

21-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.