REKLAMA
Lucas Tour

Bójka młodych Ukraińców w Rzeszowie! Dwie osoby ciężko ranne

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w piątek 27 listopada br. nad ranem w Rzeszowie. Najprawdopodobniej w wyniku użycia niebezpiecznego narzędzia rannych zostało dwóch obywateli Ukrainy. Mężczyźni trafili do szpitala, ich obrażenia są poważne.

knife

Foto: pexels.com / zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 3:00 w Rzeszowie przy ulicy Rejtana. Jak wstępnie ustalili policjanci, w wyniku użycia niebezpiecznego narzędzia, ranni zostali dwaj obywatele Ukrainy. Mężczyźni w wieku 19 i 21 lat z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie pracują teraz nad zebraniem informacji, które pozwolą na ustalenie szczegółowego przebiegu zdarzenia. Na razie w związku ze zdarzeniem nikt nie został zatrzymany.

Portal rmf24.pl informuje, że mieszkanie było wynajmowane przez trzech młodych studentów z Ukrainy, według ustaleń rmf24.pl, jednego nieprzytomnego znaleziono w mieszkaniu, a drugi z wieloma ranami od noża znajdował się przed blokiem. – W mieszkaniu widać było wyraźne ślady walki – podaje RMF.

  AKTUALIZACJA 15:10:

Policjanci poszukują mężczyzny, obywatela Ukrainy Oleksandra Sytnika, który może mieć związek ze zdarzeniem. Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do zatrzymania mężczyzny, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 47 82 133 10 lub pod tel. alarmowy 112.

Foto: Poszukiwany Oleksandr Sytnik / KMP w Rzeszowie  

Źródło: KMP Rzeszów, rmf24.pl

27-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)