REKLAMA

Centrum Symulacji Medycznej. Ostatnia prosta

SANOK / PODKARPACIE. 30 lipca br. odbył się odbiór prac budowlanych zadania pn. Centrum Symulacji Medycznej przy Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku. To najnowsza inwestycja sanockiej Uczelni o wartości blisko 40 mln złotych.

W przekazaniu budynku uczestniczyli przedstawiciele inwestora – Uczelni Państwowej w Sanoku z Rektorem dr. inż. Mateuszem Kaczmarskim oraz generalni wykonawcy inwestycji-konsorcjum 3 firm: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane REMBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Strzyżowie, ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. z siedzibą w Rzeszowie, GEO-EKO Sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku.

Prace budowlane przy CSM rozpoczęły się na początku października 2019 roku. Obecnie trwają ostatnie prace przy wyposażeniu obiektu. Całkowita wartość robót budowlanych wyniosła 30 472 977,84 zł. Uroczyste otwarcie Centrum Symulacji Medycznej zaplanowane jest na wrzesień, a od początku października wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego budynek będzie służył studentom kierunków pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne.

DANE TECHNICZNE ZADANIA:
Powierzchnia zabudowy:
1 365,13 m2
Powierzchnia netto:
3 646,14 m2
Powierzchnia całkowita:
4 047,00 m2
Kubatura:
17 688,70 m3

materiały nadesłane

05-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.