REKLAMA
Lucas Tour

Ciągnikiem uderzył w ogrodzenie

POWIAT JASIELSKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Trzcinicy. Kierowca ciągnika rolniczego zjeżdżając ze wzniesienia „przeciął” drogę krajową, wjechał na skarpę i uderzył w ogrodzenie. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

We wtorek dyżurny komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w Trzcinicy. Na miejsce skierowani zostali policjanci z jasielskiego wydziału ruchu drogowe. Na podstawie zebranych informacji, funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący ciągnikiem rolniczym z przyczepą jechał od strony Bączalu Dolnego w kierunku drogi krajowe nr 28 relacji Jasło-Gorlice. Zbliżając się do skrzyżowania, kierowca stracił panowanie nad traktorem. Ciągnik „przeciął” drogę krajową, następnie z impetem wjechał na przydrożną skarpę, po czym uderzył w ogrodzenie miejscowej szkoły.

Wskutek zdarzenia kierowca został przewieziony do szpitala. Po wykonaniu wstępnych badań lekarskich okazało się, że nie doznał poważnych obrażeń. Był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności kolizji będą wyjaśniane w toku postępowania o wykroczenie.

1182109149

KPP Jasło

07-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)