REKLAMA

Ciężarówka z piaskiem przewróciła się na “krajówce” (ZDJĘCIA)

SKOŁYSZYN / PODKARPACIE. Niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych było przyczyną groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w Skołyszynie. Ciężarówka załadowana piaskiem wywróciła się na drodze krajowej nr 28. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Wczoraj około godziny 13:30 dyżurny jasielskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Skołyszynie. Z przekazanych informacji wynikało, że na drodze krajowej nr 28 doszło do wywrócenia się samochodu ciężarowego. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili, że ciężarówką przewożącą piasek, kierował 55-letni mieszkaniec powiatu gorlickiego. Mężczyzna był trzeźwy i jechał w kierunku Jasła.

KPP Jasło

KPP Jasło

Kilkadziesiąt metrów przed skrzyżowaniem z drogą powiatową w kierunku Lisowa podjął próbę hamowania, aby uniknąć najechania na tył skręcającego w lewo samochodu osobowego. W pewnym momencie stracił kontrolę nad samochodem, w efekcie ciężarówka wywróciła się na bok.

Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Policjanci po zakończeniu czynności nałożyli na 55-latka mandat.

KPP Jasło

KPP Jasło

pw

źródło: KPP Jasło

04-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.