REKLAMA
Lucas Tour

Dachowanie samochodu w Dąbrówce

Policjanci pracują na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Dąbrówka. Po godzinie 8, samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. W wypadku ucierpiały dwie osoby. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności ze względu trudne warunki atmosferyczne.

Dzisiaj po godz. 8, dyżurny jasielskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Dąbrówka. Według zgłoszenia samochód osobowy zjechał z drogi i dachował. Policjanci potwierdzili to zgłoszenie. Z dotychczasowych, wstępnych informacji wynika, że kierująca osobowym renault jadąc drogą powiatową w kierunku Jasła, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z jezdni. Prowadzony przez nią samochód wywrócił się na dach.

W zdarzeniu ucierpiała kierująca oraz pasażerka, które z obrażeniami zostały przetransportowane do szpitala. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

W związku z bardzo trudnymi warunkami atmosferycznymi, w szczególności śliską nawierzchnią, apelujemy o zachowanie maksymalnej ostrożności.

303-219210

KPP Jasło / pw

11-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)