REKLAMA
Lucas Tour

Długa lista zarzutów. Odpowie za włamanie, uprawę konopi, posiadanie narkotyków i amunicji (ZDJĘCIA)

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który na przełomie maja i czerwca włamał się do jednego z domów w Tarnowcu. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie warte kilka tysięcy złotych. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawnili także, że 32-latek posiada narkotyki oraz amunicję, co więcej na terenie posesji uprawiał konopie indyjskie. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został objęty policyjnym dozorem.

303-163835

Policjanci z posterunku w Tarnowcu wraz z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego jasielskiej komendy, pracowali nad rozwiązaniem sprawy kradzieży z włamaniem do jednego z domów w Tarnowcu. Nieznani dotąd sprawcy na przełomie maja i czerwca sforsowali zamek w drzwiach wejściowych do domu i skradli z jego wnętrza różnego rodzaju elektronarzędzia, urządzenia gospodarstwa domowego, w tym sprzęt RTV i AGD, gdzie wartość strat oszacowano na ponad 2 tys. złotych.Na efekty pracy policjantów nie trzeba było długo czekać. We wtorek włamywacz został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. To 32-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych mężczyzny, policjanci ujawnili także 12 sztuk naboi oraz 11 gramów amfetaminy.

303-163836

Zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna trudnił się także uprawą konopi indyjskich. Na jego posesji mundurowi zabezpieczyli ponad 230 krzewów konopi, w różnych fazach wzrostu, które były przygotowane do rozsadzenia.

W środę 32-latek usłyszał zarzuty uprawy krzewów konopi indyjskich, posiadania narkotyków oraz amunicji, a także kradzieży z włamaniem. Postanowieniem prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

Za popełnione przestępstwa niebawem odpowie przed sądem.

303-163837

KPP Jasło / pw

22-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)