REKLAMA
Lucas Tour

Dwa tiry zmiażdżyły osobówkę. Nie żyje 28-latek (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Nie żyje 28-letni mieszkaniec Podkarpacia. Prowadzona przez niego osobówka została zmiażdżona przez dwa tiry. Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek na autostradzie A4 w Gliwicach. Jak podaje policja, tir najechał na tył poprzedzającej go osobówki, a ta uderzyła w inną ciężarówkę. W sprawie zatrzymano podejrzanego o spowodowanie wypadku obywatela Ukrainy.

W poniedziałek po godzinie 16.00 na gliwickim odcinku autostrady A4 doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów – ciężarowy z naczepą najechał na tył poprzedzającej go osobówki, a ta uderzyła w inną ciężarówkę. Dwie osoby podróżujące osobowym volkswagenem doznały obrażeń. Niestety, jedna z nich zmarła w szpitalu. Zatrzymano podejrzanego o spowodowanie wypadku obywatela Ukrainy.

7 czerwca po godzinie 16.00 policjanci z komisariatu autostradowego zatrzymali 50-letniego obywatela Ukrainy kierującego samochodem ciężarowym marki Renault z naczepą. Mężczyzna podejrzany jest o spowodowanie wypadku wynikającego z niedostosowania prędkości do warunków drogowych, wskutek czego najechał na samochód osobowy marki Volkswagen Golf. Siła uderzenia przemieściła osobówkę, która uderzyła w poprzedzającego tira marki Daf.

Kierujący golfem 28-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego i jego pasażerka, 29-letnia obywatelka Ukrainy, doznali obrażeń ciała.

Na miejscu pracowały wszystkie służby, lądował śmigłowiec LPR, który przetransportował rannego do jednego ze śląskich szpitali. Ruch w kierunku Wrocławia został wstrzymany na czas prowadzonych czynności śledczych oraz usuwania samochodów.

Podinspektor Marek Słomski, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach

Niestety, lekarzom nie udało się uratować życia kierowcy volkswagena. Był on mieszkańcem Podkarpacia, powiatu rzeszowskiego – przekazuje nam podinspektor Marek Słomski, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

Sprawę tragicznego wypadku prowadzi Komenda Miejska Policji w Gliwicach.

źródło: KMP Gliwice


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

09-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)