REKLAMA

GRABOWNICA. Motocykl wyprzedzał osobówkę. Dwie osoby w szpitalu (ZDJĘCIA)

GRABOWNICA STARZEŃSKA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem motocyklisty i volkswagena, do którego doszło w Grabownicy Starzeńskiej. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują na to, że kierujący jednośladem wyprzedzał samochód, którego kierująca skręcała w lewo.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.30 w miejscowości Grabownica Starzeńska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 40-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, kierując motocyklem rozpoczął manewr wyprzedzania samochodu osobowego jadącego przed nim. Natomiast w tym samym czasie kierująca volkswagenem chciała skręcić w lewo, na drogę dojazdową prowadzącą do jednej z posesji w tej miejscowości. Doszło do zderzenia się pojazdów. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących. Byli trzeźwi.

Wskutek zdarzenia do szpitala trafiła 34-letnia kobieta kierująca volkswagenem i 40-latek kierujący jednośladem.

Policjanci wykonali oględziny, dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków. Prowadzone postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Brzozów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Poważny wypadek. Motocyklista zderzył się z osobówką. VIDEO ku przestrodze!

Youtube.com / STOP CHAM

13-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.