REKLAMA

Groźne potrącenie rowerzystki. Konieczna pomoc LPR

GMINA TARNOWIEC / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Potakówce w gminie Tarnowiec. W zdarzeniu poważnie ucierpiała potrącona przez samochód 66-letnia rowerzystka. Z uwagi na doznane obrażenia, pokrzywdzona została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie.

Dyżurny komendy o wypadku został powiadomiony około godz. 8. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem ducato jechał w kierunku Jedlicza. W Potakówce, na wzniesieniu drogi, 28-letni mężczyzna potrącił rowerzystkę. Wskutek zdarzenia 66-letnia mieszkanka gminy Tarnowiec doznała poważnych obrażeń. Nieprzytomna została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie. Kierujący fiatem nie ucierpiał w zdarzeniu, był trzeźwy.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Dokładny przebieg zdarzenia będzie ustalany w toku prowadzonego dochodzenia.

Dziś rano policjanci interweniowali również na miejscu dwóch kolizji drogowych. W  Jaśle na ul. Kościuszki kierujący autobusem potrącił  na przejściu dla pieszych 41-letnią kobietę. W Osobnicy na jednym z zakrętów  kierujący seatem ibizą stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącą z naprzeciwka osobową toyotą. Na szczęście uczestnicy tych zdarzeń nie odnieśli poważnych obrażeń.

Zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych użytkowników dróg, apelujemy o ostrożność.

źródło: KPP Jasło
foto: archiwum eSanok.pl

09-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.