REKLAMA
Lucas Tour

GRZEGORZ LATO po przyjęciu SZCZEPIONKI ciężko zachorował! Pomógł mu dr Bodnar AMANTADYNĄ

GRZEGORZ LATO po przyjęciu SZCZEPIONKI ciężko zachorował! Pomógł mu dr Bodnar AMANTADYNĄ

Były piłkarz reprezentacji Polski, Stali Mielec i były prezes PZPN Grzegorz Lato poinformował w poniedziałkowej rozmowie z Polsat News, że jest zakażony koronawirusem. Lato przyznał, że leczy się amantadyną. – Zaufałem doktorowi Bodnarowi i z dobrym skutkiem – mówi.

Grzegorz_Lato_2011

Foto: Wikimedia Commons (CC BY-SA 2.0) / https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/deed.pl

Grzegorz Lato, jak powiedział na antenie Polsat News, objawy choroby pojawiły się u niego po pierwszej dawce szczepionki. Później były piłkarz zmagał się z dusznościami, gorączką i uproczywym kaszlem.

– Nie jestem medykiem, zaufałem dr. Bodnarowi i z dobrym skutkiem. Czuję się lepiej, w ciągu kilku dni wrócę do formy. Chciałbym podziękować dr. Bodnarowi – powiedział Grzegorz Lato, dodając, że lek stosuje od trzech dni.

– W przypadku pana dr. Bodnara i jego ważnego eksperymentu, bo wszyscy chcemy prowadzić te badania na amantydynie, nie sądzę, żeby ktokolwiek oponował. Musi być jednak zachowana odpowiednia kolejność – dodała legenda Stali Mielec.

 

Lek. Bodnar z Przemyśla Już wiosną 2020 roku leczył chorych na COVID-19 amantadyną.

Wśród osób, które głośno mówiły o tym, że wyleczyły się dzięki metodzie lek. Włodzimierza Bodnara jest wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł. – Amantadyna działa na COVID! Jestem przykładem – pisał w swoich mediach społecznościowych Marcin Warchoł.

 

Badania kliniczne nad amantadyną wystartowały w Polsce pod koniec marca 2021 roku. Przebadanych zostanie około 200 pacjentów. Liderem projektu jest neurolog prof. Konrad Rejdak.

– Pokazuję światu, że robię swoje, mamy efekty lecznicze. Wiele wskazuje na to, że amantadyna potwierdza się w badaniach w Niemczech czy w Danii, gdzie publikacje się za chwilę pokażą. Mało tego, mamy pacjentów, którzy zdrowieją – mówił w Polsat News przemyski pulmonolog lek. Włodzimierz Bodnar.

 

Źródło: Polsat News

15-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)