REKLAMA

Hip Hop Jam Jasło 2018 już w ten weekend!

JASŁO/PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę (11 sierpnia) od godz. 15:00 w jasielskim skateparku (Ogródek Jordanowski) odbędzie się Hip Hop Jam Jasło 2018.

Turntable Tactics przy współpracy z Urzędem Miasta oraz Jasielskim Domem Kultury zapraszają mieszkańców Jasła i okolic na Hip Hop Jam Jasło 2018, który odbędzie się na płycie jasielskiego skateparku na terenie Ogródka Jordanowskiego. Impreza rozpocznie się już o godz. 13:00 darmowymi warsztatami tanecznymi breakdance oraz hip hop z zaproszonymi profesjonalnymi tancerzami z Krakowa.

Po warsztatach rozpocznie się główna część imprezy – na rampach zjazdowych zaczną malować zaproszeni grafficiarze, a tancerze będą rozgrzewać swoje ciała, by od godz. 16.00 rozpocząć konkurs taneczny dla dzieci w kategorii: all styles 1vs1 – czyli otwartej dla wszystkich streetdance w formacie bitew tanecznych jeden na jeden.

Co więcej, w przerwach między kolejnymi walkami tanecznymi, swoje umiejętności prezentować będą lokalni (i nie tylko) raperzy. Organizatorzy przewidzieli również strefę gastronomii, gdzie będzie można nabrać sił i schłodzić się zimną lemoniadą.

Bardzo serdecznie zapraszamy!

plakathhjam

źródło: materiały nadesłane

10-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.