REKLAMA
Lucas Tour

II Rajd Grodzki w Jaśle

JASŁO / PODKARPACIE. W dniach 27-28 sierpnia 2016 roku Automobilklub Biecki wraz z Jasielskim Klubem Motorowym i Ratownictwa Drogowego w Jaśle organizuje II Rajd Grodzki.

Rajd będzie 5 rundą Historycznego Rajdowego Pucharu Polski (HRPP), 2 rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia (RSMPk) oraz 2 rundą Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super KJS (MOR). HRPP to cykl kwalifikowanych rajdów samochodów historycznych PZM rangi Mistrzostw Polski dla kierowców i pilotów historycznych samochodów rajdowych, natomiast RSMPk i MOR to cykl Rajdów Okręgowych i Super KJSów organizowanych przez Automobilkluby zrzeszone w Okręgu Rzeszowskim PZM.

W dniu 27 sierpnia br. roku odbiór administracyjny oraz badanie kontrolne zostaną przeprowadzone na rynku w Bieczu. Następnie w dniu 28 sierpnia br. roku baza Rajdu przenosi się do Jasła na teren firmy Trans-Wiert sp. z o.o., gdzie zostanie zlokalizowany Park Serwisowy. O godz. 9.00 zawodnicy wyjadą z parku serwisowego na odcinki specjalne zlokalizowane na terenach gmin Brzyska, Jasło i Skołyszyn.

Zapraszamy!

 

plakat rajd grocki.cdr

25-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)