REKLAMA

Istniało podejrzenie, że będzie chciał się zabić. Policjanci odnaleźli 45-latka przy górze Liwocz

JASŁO / PODKARPACIE. Policjanci z psem tropiącym oraz strażacy poszukiwali wczoraj zaginionego mężczyzny. 45-letni mieszkaniec gminy Brzyska, wczesnym rankiem wyszedł z miejsca zamieszkania i nie można było nawiązać z nim kontaktu. Ponieważ istniało podejrzenie, że może usiłować targnąć się na życie, rodzina zawiadomiła policję. Po kilku godzinach poszukiwań policjanci odnaleźli mężczyznę i przekazali pod opiekę lekarzy.

Wczoraj przed godz. 6, jasielscy policjanci zostali zawiadomieni o zaginięciu 45-letniego mieszkańca gminy Brzyska. Z przekazanych informacji wynikało, że zaginiony wyszedł wczesnym rankiem z domu i nie dotarł do pracy. Nie można było nawiązać z nim kontaktu telefonicznego. Istniało także podejrzenie, że może usiłować targnąć się na własne życie.

Funkcjonariusze ustalili rysopis zaginionego i rozpoczęli poszukiwania. Sprawdzali każdą informację, byli w miejscach, do których mógł pójść zaginiony mężczyzna. W działania zaangażowani byli członkowie rodziny 45-latka, strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Błażkowej oraz pies tropiący z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Prowadzone poszukiwania zakończyły się sukcesem. Przed godz. 11, policjanci z jasielskiej patrolówki odnaleźli mężczyznę w rejonie kompleksu leśnego przy wejściu na górę Liwocz. 45-latek został przekazany pod opiekę lekarzy.

pw

policja

Foto: arch. KPP Jasło

Źródło: KPP Jasło

12-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.