REKLAMA
Lucas Tour

JASŁO: 19-latek wjechał samochodem do stawu

JASŁO / PODKARPACIE. Policjanci pracowali wczoraj na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia w Święcanach. Jadące drogą gminną osobowe bmw zjechało z jezdni i wpadło do stawu przewracając się kołami do góry. Kierowcy i pasażerowi udało się wyjść z pojazdu przed przybyciem służb ratowniczych. Na szczęście nie doznali obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 12, w Święcanach. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym bmw, 19 – letni mieszkaniec gminy Skołyszyn jadąc drogą gminną prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, wpadł w poślizg i zjechał z jezdni do stawu. Samochód przewrócił się na dach, na szczęście kierowca oraz 16-letni pasażer zdołali wydostać się z pojazdu przed przybyciem służb ratowniczych. Uczestnicy zdarzenia nie doznali poważnych obrażeń i nie wymagali hospitalizacji.

303-114681

19 – letni kierowca był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany grzywną w postępowaniu mandatowym.

KPP Jasło

07-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)