REKLAMA

JASŁO: Najlepsi z najlepszych

Siedmioro uczniów klas trzecich gimnazjalnych otrzymało w tym roku szkolnym nagrodę Burmistrza Miasta Jasła. Nagrody przyznawane są w ramach Lokalnego Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży w Mieście Jaśle.

Śmiało można powiedzieć, że uczniowie naszych szkół osiągają wspaniałe wyniki i zdobywają zaszczytne laury. Jest to zasługa ich determinacji, chęci i oczywiście zdolności, ale jest to również zasługa rodziców, nauczycieli i dyrektorów, którzy wspierają ich w tych poczynaniach. Za to wszystkim Państwu serdecznie dziękuję – powiedział podczas uroczystego wręczenia nagród, Ryszard Pabian, burmistrz Jasła.

Nagrodę otrzymali uczniowie klas III gimnazjalnych (po dwóch uczniów ze szkoły), którzy uzyskali wzorową ocenę z zachowania; mieli co najmniej średnią ocen 5,0 z obowiązkowych przedmiotów nauczania oraz brali udział w konkursach interdyscyplinarnych, przedmiotowych, tematycznych lub sportowych na szczeblu co najmniej rejonowym zdobywając tytuł laureata.

Nagrody otrzymali:
Bartosz Rumiński (Szkoła Podstawowa nr 1)
Emilia Matuszewska (Szkoła Podstawowa nr 1)
Jakub Kalisz (Szkoła Podstawowa nr 2)
Mateusz Uliasz (Szkoła Podstawowa nr 2)
Aleksandra Leśniak (Szkoła Podstawowa nr 12 w Zespole Szkół Miejskich nr 3)
Aleksandra Czerkowicz (Szkoła Podstawowa nr 12 w Zespole Szkół Miejskich nr 3)
Maciej Ochwat (Szkoła Podstawowa nr 8 w Zespole Szkół Miejskich nr 5)

Najlepsi z najlepszych_1

Celem Programu jest promowanie osiągnięć uczniów wybitnie uzdolnionych, zachęcanie ich do uczestnictwa w konkursach i olimpiadach na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym, a przede wszystkim motywowanie ich do dalszej nauki i pracy. Urząd Miasta w Jaśle

22-06-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Piękne dziewczyny2018-06-22 16:27:40
0 0
i jakie mądre a jak ładnie w niebieskim :)