REKLAMA

JASŁO: Złakomili się na wózek sklepowy i 60 butelek po piwie

JASŁO / PODKARPACIE. Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli wózek sklepowy i dziewięć transporterów z zawartością 60 butelek po piwie. Skradzione mienie zwrócono właścicielom. Mężczyźni wkrótce odpowiedzą za kradzież.

W minioną sobotę około godziny 15, policjanci z jasielskiej patrolówki zostali skierowani przez dyżurnego na interwencję przy ul. Lwowskiej. Według zgłoszenia w pobliżu ronda mieli znajdować się dwaj podejrzani mężczyźni z wózkiem sklepowym. Policjanci niezwłocznie udali się we wskazany rejon. Dojeżdżając na miejsce zauważyli dwóch mężczyzn, którzy idąc chodnikiem pchali wózek sklepowy, w którym znajdowało się 9 transporterów z zawartością 60 butelek po piwie.

0d5f9447c506

Mężczyźni to 30 i 41 letni mieszkańcy Jasła. Podczas interwencji przyznali się, że wózek, transportery i butelki zabrali spod dwóch sklepów znajdujących się w centrum miasta. Mieli zamiar sprzedać butelki w sklepie z alkoholem, a transportery w jednym z marketów na terenie Jasła. Skradziony towar został zwrócony właścicielom. Mężczyźni wkrótce odpowiedzą przed sądem za kradzież mienia.

KPP Jasło

07-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.