REKLAMA
Lucas Tour

JASŁO24: Zginął przygnieciony przez ciągnik

JASŁO / PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku podczas prac polowych doszło wczoraj po południu w Gliniku Polskim. 52-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Wczoraj przed godz. 20 dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o znalezieniu nieprzytomnego mężczyzny przygniecionego przez ciągnik rolniczy. Na miejsce skierowane zostały służby ratunkowe. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Jak wstępnie ustalono, 52- letni mieszkaniec gminy Tarnowiec po godz. 16 wyjechał z domu ciągnikiem rolniczym celem wykonania prac polowych. Najprawdopodobniej w trakcie cofania na pochyłym terenie, pojazd – którym kierował – przewrócił się i przygniótł go. W skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Na miejscu pracowali policjanci grupy dochodzeniowo-śledczej oraz biegły lekarz sądowy i prokurator. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną.Okoliczności i przyczyny wypadku będą wyjaśniane w toku postępowania.
KPP Jasło
26-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)