REKLAMA

Kierowca zasnął za kierownicą. Dwie osoby w szpitalu (FOTO)

STARA WIEŚ / PODKARPACIE. Rano (13 bm.) w Starej Wsi doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Prawdopodobną przyczyną było zaśniecie kierowcy volva, który zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym hyunadiem. Obaj kierowcy trafili do szpitala. Policja apeluje o ostrożność.

Dzisiaj około godz. 5.30, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Starej Wsi. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący volvem, 64-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, w trakcie jazdy prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Jego samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym hyunadiem. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Podróżowali sami.

Wskutek tego zdarzenia obaj kierowcy doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne.

Policja apeluje do kierowców o ostrożność i przypomina o właściwym wypoczynku przed podróżą! Jeśli czujemy się zmęczeni, to zrezygnujmy z wyjazdu lub z kierowania pojazdem. Pamiętajmy, że wypoczęty kierowca – to czujny kierowca!

KPP Brzozów

13-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.