REKLAMA

Kino plenerowe w Jaśle – IV Seans

JASŁO / PODKARPACIE .  W najbliższą sobotę, 13 sierpnia zapraszamy na Kwiatową na kolejny seans filmowy. Tym razem zaprezentowana zostanie kultowa komedia Stanisława Barei pt. „MIŚ”(1981). Liczymy, że pogoda nie pokrzyżuje nam planów i o godz. 21.00 zaczniemy seans.

Wszystkich zawiedzionych (i nie tylko) serdecznie zapraszamy 19 sierpnia (piątek) na godz. 20.00 do Jasielskiego Domu Kultury – na projekcję filmu pt. „Birdman”, która ze względu na niesprzyjającą pogodę nie odbyła się 6 sierpnia. Wstęp bezpłatny.

Kino plenerowe_baner_all

Przypominamy, że 13 sierpnia autobus na Kwiatową z przystanku przy ul. Farna odjedzie o godz. 20.30. Powrót po projekcji filmu.

I tak, kończymy cykl wakacyjnego kina plenerowego na Kwiatowej 2016. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spodobała się Państwu i chcielibyście by była kontynuowana w roku przyszłym. Wszystkim, którzy skorzystali z naszej oferty, a było ich naprawdę sporo, w tym także dzieci, dla których wieczorne kino w plenerze było super frajdą – serdecznie dziękujemy za wspólne spędzenie czasu w fajnej, wakacyjnej atmosferze.

Dziękujemy również pracownikom Intact Group Sp. z o.o. Warszawa, Ośrodka Rekreacyjnego na Kwiatowej, Straży Miejskiej w Jaśle, Jasielskiego Domy Kultury, Zakładowi Miejskiej Komunikacji Samochodowej oraz Restauracji „U Schabińskiej” za zaangażowanie oraz wszystkim lokalnym mediom, które promowały nasze „Wakacyjne Kino Plenerowe”

 

09-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.