REKLAMA
Lucas Tour

Kobieca Schadzka u poseł Joanny Frydrych. Gość specjalny Magdalena Schejbal

Kobieca Schadzka u poseł Joanny Frydrych. Gość specjalny Magdalena Schejbal

Krosno: Kobieca Schadzka to cykliczne  wydarzenie organizowane  przez poseł Joannę Frydrych. Blisko 200 kobiet z różnych środowisk spotkało się po raz trzeci aby       nie tylko świętować zbliżające się święto 8-go Marca, ale przede wszystkim zwrócić uwagę na społeczne i zdrowotne aspekty kobiecych problemów często znajdujących się w strefie tabu czy marginalizowane z racji braku systemowego wsparcia.

Gościem specjalnym tego wieczoru była aktorka Magdalena Schejbal, która jest ambasadorką akcji Różowa Skrzyneczka. Na zaproszenie pani poseł Frydrych przybyli również: posłanka Marzena Okła – Drewnowicz,
i prezydent Krosna Piotr Przytocki. Podczas uroczystości zostały wręczone dwie statuetki Złotej Wenus za specjalne zasługi na rzecz kobiet. Nagrodę otrzymał prezydent Krosna Piotr Przytocki, a także pani doktor Irena Zielińska.

Za pomocą multimediów życzenia z okazji święta kobiet przekazał poseł Paweł Papka oraz przewodniczący PO były premier Polskiego rządu Donald Tusk. Za pośrednictwem poczty kwiatowej każda kobieta uczestnicząca w spotkaniu otrzymała kwiat od przewodniczacego Tuska.

Wieczór obfitował w moc atrakcji i dyskusji. Całość relacji w nagraniu wideo. 


04-03-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)