REKLAMA
Lucas Tour

Kobieta podczas prac domowych odcięła sobie piłą palce

Niecodzienną interwencję przeprowadzili policjanci z jasielskiej drogówki. Na sygnałach pilotowali do szpitala samochód, którego pasażerka wymagała natychmiastowej pomocy lekarskiej. Kobieta podczas prac domowych odcięła sobie piłą dwa palceprawej dłoni.

Do tego zdarzenia doszło, w Łężynach na drodze wojewódzkiej nr 992. Pełniący służbę na motocyklach, policjanci wydziału ruchu drogowego jasielskiej komendy, zatrzymali do kontroli drogowej osobowe audi. Kierujący tym pojazdem w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość.

Po zatrzymaniu do kontroli mężczyzna wyszedł z samochodu i zwrócił się do mundurowych o pomoc.

Był roztrzęsiony i zdenerwowany. Okazało się, że przewozi do szpitala swoją żonę, która wymaga natychmiastowej pomocy medycznej. Kobieta podczas prac domowych odcięła sobie piłą dwa palce w prawej dłoni.

Policjanci widząc, że kobieta mocno krwawi i istnieje realne zagrożenie dla jej życia, podjęli szybką decyzję.

Ze względu na duże natężenie ruchu, funkcjonariusze włączyli sygnały uprzywilejowane i pilotowali samochód do jasielskiego szpitala.

Natychmiastowa reakcja policjantów i sprawnie przeprowadzona interwencja z pewnością pozwoliły na to, by szybo i bezpiecznie ranna kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.

policja222_1

pw

07-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)