REKLAMA
Lucas Tour

Kolejna magisterka w PWSZ Sanok!

SANOK / PODKARPACIE. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku otrzymała uprawnienia do prowadzenia kolejnych studiów magisterskich. Od października ruszają studia II stopnia na kierunku „Bezpieczeństwo wewnętrzne”!

Już teraz zarejestruj się i studiuj w Sanoku! Przed Tobą wiele możliwości!

Absolwenci kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne będą przygotowani do pracy w służbach i instytucjach zajmujących się problematyką bezpieczeństwa i obronności takimi jak służby mundurowe, instytucje porządku publicznego, ochrony osób i mienia, instytucje zarządzania kryzysowego i organizacji bezpieczeństwa w administracji państwowej i samorządowej. Absolwenci kierunku będą mogli ubiegać się o zatrudnienie w Siłach Zbrojnych a także Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Służbie Więziennej, Inspekcji Transportu Drogowego. Będą przygotowani do pełnienia funkcji zawodowych w ramach struktur zarządzania kryzysowego w administracji państwowej i samorządowej, a także do pracy jako specjaliści ds. bezpieczeństwa informacji niejawnych w różnych instytucjach.

Zapraszamy na studia! Więcej informacji w Dziale Toku Studiów PWSZ, tel. 134655954, e-mail: studias@pwsz-sanok.edu.pl, studian@pwsz-sanok.edu.pl

 

materiały nadesłane

15-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)