REKLAMA
Lucas Tour

Kolejne studia magisterskie w Uczelni Państwowej w Sanoku!

Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku otrzymała uprawnienia do prowadzenia kolejnych studiów magisterskich. Od października ruszają studia II stopnia  na kierunku „Ekonomia”. Już teraz zarejestruj się i studiuj w Sanoku! Przed Tobą wiele możliwości.

Ekonomia to kierunek studiów znajdujący się w pierwszej dziesiątce najczęściej wybieranych kierunków studiów w naszym kraju. Studia drugiego stopnia (magisterskie) o profilu praktycznym w naszej Uczelni to inicjatywa wychodząca naprzeciw wyzwaniom współczesności i przyszłości, a także edukacyjnym potrzebom mieszkańców powiatów południowo-wschodniej Polski, a nawet sąsiednich krajów.

Głównym celem kształcenia na kierunku ekonomia jest przygotowanie kadry do zdobycia wiedzy umożliwiającej znalezienie zatrudniania w wielu sektorach gospodarki oraz utworzenie możliwości kształcenia na odpowiednim poziomie teoretycznym i praktycznym. Studia służą pogłębieniu wiedzy uzyskanej na studiach pierwszego stopnia z zakresu nauk ekonomicznych i pokrewnych, przekazaniu praktycznej wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej, nabyciu umiejętności efektywnego wykorzystywania wiedzy w praktyce zawodowej oraz kształtowaniu postaw przedsiębiorczych i rozbudzaniu potrzeby kształcenia ustawicznego.

Termin rekrutacji:
15-24.09.2021

Ekonomia w pigułce:

  • Nazwa kierunku studiów: Ekonomia
  • Poziom kształcenia: studia drugiego stopnia
  • Profil kształcenia: praktyczny
  • Formy studiów: stacjonarna, studia26+
  • Tytuł zawodowy nadawany absolwentom: magister

Zapraszamy na studia! Więcej informacji w Dziale Toku Studiów, tel. 134655954, e-mail: studia@up-sanok.edu.pl

materiały nadesłane

16-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)