REKLAMA
Lucas Tour

Koło Ziemi Sanockiej po raz kolejny zagra dla WOŚP!

SANOK. Już po raz trzeci Koło Ziemi Sanockiej przy Automobilklubie Małopolskim Krosno zorganizuje imprezę motoryzacyjną, która wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

293064853_163053702915597_4536024155918426080_n

W tym roku impreza ta zostanie zorganizowana w dniu 22 stycznia br. pod nazwą 3. Super Sprint Ziemi Sanockiej, lokalizacja Biura Imprezy oraz prób sportowych na parkingu w Sanoku przy ul. Krakowskiej 2. Impreza rozpocznie się od godz. 8:00 odbiorem administracyjnym, gdzie uczestniczy odbiorą dokumenty, a następnie w godz. 8:15 do 10:15 udadzą się na serwis Bella Auto gdzie zostanie przeprowadzone badanie kontrole samochodów, które zostały zgłoszone do rywalizacji sportowej.

Start do pierwszej próby sportowej PS 1 „AUTOMET” zaplanowany jest na godz. 12:00, kolejny przejazd PS2 „KATALIZATORY” o godz. 13:30 i finałowy przejazd PS3 „BELLA AUTO” o godz. 15:00. Rozdanie nagród zaplanowane jest na godz. 17:15.

Do imprezy mogą się zgłaszać osoby pełnoletnie posiadające prawo jazdy i dysponujące sprawnym samochodem „cywilnym”, więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie imprezy pod adresem: http://automalop.pl/3-super-sprint-ziemi-sanockiej/

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcą zobaczyć przejazdy rajdówek przy muzyce którą będzie serwował DJ AGAMI przygotowaliśmy wspólnie z Bieszczadzką Bandą oraz BMW Klub Podkarpacie wiele ciekawych atrakcji. Przede wszystkim będzie można wylicytować ciekawe gadżety motorsportowe, przejazdy quadami i samochodami na prawym fotelu, m.in. zieloną Hondą Civic w barwach sanockiej Firmy Ciarko należącą do Arka Borczyka, pochodzącego z Sanoka Mistrza Polski GSMP w klasie 10c. Oczywiście cała kwota z tych licytacji zostanie przekazana na WOŚP. Przygotowujemy też pokazy ratownictwa we współpracy z OSP Strachocina i OSP KSRG Sanok-Olchowce. A to jeszcze nie wszystko… – opowiadał przewodniczący Koła, Andrzej Buziewicz.

Dodatkowo będziemy wspierać akcje STOP PIJANYM KIEROWCOM oraz BĄDŹ WIDOCZNY NA DRODZE

Wpisowe oraz dochód z licytacji wesprze 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Orkiestry – Sztab nr 6720 w Sanoku

Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszych social mediów, gdzie publikujemy wszystkie aktualności dotyczące imprezy, a także zapraszamy do kibicowania na żywo podczas imprezy.

źródło: materiały nadesłane

12-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)