REKLAMA
Lucas Tour

LucasTour – krajowy i międzynarodowy przewóz osób

Jesteśmy firmą specjalizującą się w krajowym i międzynarodowym przewozie osób indywidualnych. Organizujemy również przewóz dla grup zorganizowanych, wyjazdy pobytowe, współpracujemy z biurami podróży oraz przygotowujemy specjalne oferty dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

PRZEWOZY

Wyjazdy organizowane są głównie do Niemiec, Holandii, Belgii. Dla grup zorganizowanych oferujemy wyjazdy do Francji i Austrii. Przewozy organizowane są kilka razy w tygodniu. LucasTour oferuje także wynajem busów na różne imprezy okolicznościowe, wycieczki.

lt1

SIEDZIBA

Firma ma siedzibę w Jaśle w woj. podkarpackim, ale obsługujemy województwa takie jak: małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie. Jeździmy z podanego adresu na podany przez Państwa adres.

UPRAWNIENIA I BEZPIECZEŃSTWO

Posiadamy wszystkie ważne uprawnienia, certyfikaty i licencję potrzebne do przewozu osób na trasach krajowych i międzynarodowych. Każdy z kierowców przechodzi specjalistyczne badania i odpowiednie przygotowanie. Nasza firma w pełni dba o bezpieczeństwo podróżowania. Busy są systematycznie serwisowane, a po każdej długiej wyprawie sprawdzane i przygotowywane do kolejnej.

OBSŁUGUJEMY

  • osoby indywidualne jadące do pracy, do rodziny
  • zorganizowane grupy (preferencyjne zniżki)
  • podmioty gospodarcze
  • lotniska – m.in.: BERLIN SCHONEFELD, TEMPELHOF, TEGEL, DREZNO, LIPSK, WROCŁAW STRACHOWICE, KATOWICE PYRZOWICE, KRAKÓW BALICE

UMOŻLIWIAMY PAŃSTWU

  • indywidualną negocjację cen
  • indywidualne rezerwacje terminów
  • składanie zamówień indywidualnych
  • wynajem busów ośmioosobowych
  • wyjazdy ekspresowe
  • przewóz przesyłek i towarów

NASZ KLIENT

Dla nas ważny jest każdy klient. Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo, ale nie zapominamy także o komforcie jazdy i Państwa dobrym samopoczuciu. Wyposażyliśmy busy w oryginalny system DVD w zagłówkach z 7 indywidualnymi monitorami i słuchawkami dla każdego pasażera. Mamy nadzieję, że umili to Państwu czas, który spędzicie podróżując z nami.

Upewnij się, że korzystasz z najlepszej oferty na rynku. Podróżując z nami nigdy się nie rozczarujesz, a będziesz w pełni zadowolony z naszej usługi.

lt2

LucasTour
ul. 17 Stycznia
38-200 Jasło

tel. +48 694 126 933
tel. +48 604 757 427

e-mail: biuro@lucastour.pl
www.lucastour.pl
facebook.com/lucastourjaslo

lt3
Artykuł sponsorowany

26-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)