REKLAMA

„Mały Festiwal Ty i Ja” – aby przetrzeć szlaki niepełnosprawności w przestrzeni publicznej

JASŁO / PODKARPACIE. Już po raz kolejny Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle włączył się w organizację Małego Festiwalu Ty i Ja, który odbywa się w wielu placówkach w całym kraju. Główne wydarzenia związane z Europejskim Festiwalem Integracja Ty i Ja mają miejsce się w Koszalinie, ale aby z tematem niepełnosprawności dotrzeć do jak najszerszego grona organizowane są również mniejsze odpowiedniki tego festiwalu.

W ramach tego wydarzenia Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle serdecznie zaprasza na seans filmu „To nie koniec drogi”, w reż. Roberta Czyżewicza, Jarosława Frankowskiego oraz Sebastiana Korczaka. Dokument ten przedstawia historię mężczyzn, którzy walczą z różnymi chorobami oraz żyją z niepełnosprawnością i nie zapominają o własnych marzeniach. Film jest relacją z ich podróży motocyklami do Rumunii. Bohaterowie tego obrazu dają namacalne świadectwo, że przeszkody można pokonać i nie przestawać realizować swoich pasji.
Serdecznie zapraszamy 9 września (piątek) o godz. 17.00 do Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle. Wstęp wolny.

integracja plakat A3 male festiwale.cdr

 

MDK Jasło

31-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.