REKLAMA

MDK w Jaśle zaprasza na Feryjny Turniej Szachowy

JASŁO / PODKARPACIE. W sobotę, 28 stycznia w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle odbędzie się Feryjny Turniej Szachowy, w którym mogą brać udział dzieci urodzone w 1999 roku i młodsze. Startujący płacą wpisowe w wysokości 10zł (dzieci uczęszczające na zajęcia szachowe w MDK są zwolnione z opłaty wpisowego).
Wszyscy uczestnicy turnieju będą gra w jednej grupie, systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund.  Potwierdzenie udziału należy dokonać na adres e-mail: walczak.lucjan@interia.eu do dnia 26.01.2017 r , tel. 13 446 59 25 (w dniu zawodów, jeśli będą wolne miejsca). Zgłoszenia winny zawierać nazwisko i imię, rok urodzenia (jeśli ktoś posiada, to należy podać również kategorię szachową).

Sprawy sporne i nie ujęte w regulaminie rozstrzygną organizatorzy i sędzia główny na miejscu zawodów. Za zdolność startu w zawodach oraz ubezpieczenie uczestników odpowiedzialny jest klub, szkoła lub rodzic. Organizator zapewnia nagrody dla najlepszych zawodników turnieju.

Więcej informacji znajduje się na stronie TUTAJ.

feryjuny turniej szachowy JPG

materiały nadesłane

23-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.