REKLAMA

Miał blisko 2 promile alkoholu i „skończył” w rowie

JASŁO / PODKARPACIE. Jasielscy policjanci interweniowali wczoraj w Łaskach, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca osobowej skody stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i wjechał do rowu. Był pijany, w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu.

Wczoraj przed godziną 16, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Łaski. Z relacji zgłaszającego wynikało że samochód wypadł z jezdni i wjechał do rowu. Interweniujący policjanci ustalili wstępnie, że 52-letni mieszkaniec gminy Dębowiec, kierując osobową skodą na łuku drogi,stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Okazało się, że był pijany. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 1,8 promila alkoholu.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Jasła. Przypominamy, że za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Kierujący może stracić także możliwość prowadzenia pojazdu na 15 lat.

303-113197KPP Jasło

10-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.