REKLAMA

Motocyklista wjechał w zarośla. 25-latek nie przeżył. NOWE INFORMACJE (FOTO)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Wczoraj informowaliśmy o tragicznym wypadku, do którego doszło w miejscowości Obarzym w powiecie brzozowskim. Dziś policja przekazuje nowe informacje dotyczące zdarzenia.

Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w sobotę, w miejscowości Obarzym. Kierujący motocyklem zjechał w przydrożne zarośla. Niestety, pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, życia 25-latka nie dało się uratować.

W sobotę przed godz. 18, dyżurny brzozowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu z udziałem motocyklisty, do którego doszło w miejscowości Obarzym, na drodze gminnej tzw. Obarzym-Kamieniec. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał z drogi utwardzonej betonowymi płytami do rowu w przydrożne zarośla.

Niestety pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, życia 25-latka kierującego jednośladem nie dało się uratować, zmarł na miejscu zdarzenia.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Policjanci, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

źródło: KPP Brzozów

16-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.