REKLAMA

Najnowsze ZDJĘCIA Centrum Symulacji Medycznej! Rozpoczęto wyposażanie obiektu

SANOK / PODKARPACIE. Cały czas śledzimy postępy prac przy Centrum Symulacji Medyczne, jednej z największych inwestycji realizowanych przez Uczelnie Państwową im. Jana Grodka w Sanoku. Rozpoczęło się m.in. wyposażanie laboratoriów. Przy okazji wizyty postanowiliśmy sprawdzić, jakie widoki rozpościerają się z dachu budynku. Zobaczcie zdjecia.

O inwestycji

Celem działań realizowanych przez Uczelnię jest wsparcie dla studentów kierunków pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego w zakresie Budowy Centrum Symulacji Medycznej, Budynek G oraz wsparcie dla studentów kierunku mechanika i budowa maszyn poprzez wyposażenie pracowni i laboratoriów.

W rezultacie projektu powstanie nowoczesne Centrum Symulacji Medycznej a Instytut Techniczny zostanie wzbogacony o nowoczesne narzędzia pomiarowe i analityczne umożliwiające dostosowanie programu nauczania do współczesnych wymogów rynku pracy i oczekiwań regionalnych pracodawców. Powstała infrastruktura będzie służyła co najmniej 3 grupom zidentyfikowanych beneficjentów: studentom, pracownikom naukowo-dydaktycznym oraz pośrednio przedsiębiorcom. Powstałe Centrum Symulacji Medycznej będzie zaspokajać potrzeby kształcenia na kierunku pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne, doposażone pracownie w Instytucie Mechaniki i Budowy Maszyn pozwolą na poszerzenie wiedzy i umiejętności studentów, zgodnie z oczekiwaniami potencjalnych pracodawców regionu. Ponadto uczelnia zwiększy swoje możliwości w zakresie kwaterowania studentów i kadry dydaktycznej co powinno zaowocować wzrostem zainteresowania uczelnią. Planuje się, iż powstała infrastruktura i wyposażenie posłuży 400 studentom od roku 2021 na wspieranych kierunkach.


11-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.