REKLAMA

Nie ustąpił pierwszeństwa na krzyżowce. Poszkodowane zostały cztery osoby

HARKLOWA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Harklowej. Na skrzyżowaniu dróg zderzyły się dwa samochody osobowe. Cztery osoby z obrażeniami trafiły do szpitala.

O wypadku drogowym w Harklowej dyżurny komendy został powiadomiony wczoraj po południu. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący oplem astrą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej prowadzącej do Kunowej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od Skołyszyna kierowcy bmw. W wyniku czołowo-bocznego zderzenia opel został zepchnięty z jezdni do przydrożnego rowu.

W wypadku ranne zostały cztery osoby. Kierowca i pasażerka bmw po udzielonej pomocy medycznej opuścili szpital. Kierujący oplem i podróżujący wraz z nim pasażer z uwagi na doznane obrażenia zostali hospitalizowani.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli pojazdy, wykonali dokumentację fotograficzną. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

źródło: KPP Jasło

harklowa

30-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.