Praca w Holandii rozładunek kontenerów w magazynach - Aplikuj teraz

Data dodania: 2019-10-07 15:27:32
#ID: 8844

Firma Beetsma Sp. z
o.o. ( nr rej 5169) jest spółką działającą pod marką Charlie works w NL. Zajmujemy
się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy
z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu
pracowników różnego szczebla. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników
różnego szczebla w wielu sektorach m.in.: mięsnym, w ogrodnictwie oraz na
produkcję.

Poszukujemy pracowników
dla jednego z naszych holenderskich kontrahentów na stanowisko:

Pracownik przy
rozładunku kontenerów lub klatek

Praca w miejscowości:
Holandia: Zwaag / Echt

ZADANIA:

- praca w centrum
logistyczno – dystrybucyjnym

- rozładunek i załadunek
kontenerów z towarem lub klatek

WYMAGANIA:

- chęć wyjazdu od
zaraz, na dłuższy okres czasu

OFERUJEMY:

- umowę o pracę na
holenderskich warunkach

- ubezpieczenie
zdrowotne

- dojazd do pracy

- zakwaterowanie

- opiekę
polskojęzycznego koordynatora

Zapraszamy również
do odwiedzenia naszego biura:

Ul. Asnyka 5

38-200 Jasło

e.mail: biuro.jaslo@charlieworks.pl

Prosimy o dodanie
klauzuli:

Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej
aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego
przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600   RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi
prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu
na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed
jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na
adres e-mail.

aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych

Cena: 1zł

Powołaj się na ogłoszenie z jaslo24.pl