Pracownik w szklarni- kwiaty róże stała praca w Holandii

Data dodania: 2019-10-07 15:30:16
#ID: 8846

Firma Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169)
jest spółką działającą pod marka Charlie
works w NL. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i
za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Rekrutujemy i
pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla. Poszukujemy pracowników
dla jednego z naszych holenderskich kontrahentów na stanowiska:

Pracownik szklarni - praca przy
ścinaniu róż na szklarni.

Pracownik sortowni - praca przy
maszynie sortującej róże / pakowanie

Praca w miejscowości Delfgauw

ZADANIA:

- Ścinka róż na szklarni

- Pielęgnowanie róż

- Sortowanie - kontrola jakości

- Przygotowywanie kwiatów do wysyłki

WYMAGANIA:

- Dyspozycyjność do wyjazdu na długi
okres, min. 1 rok

- Dyspozycyjność do pracy 6 dni w
tygodniu

- Zręczność i umiejętność szybkiego
uczenia się

- Sprawność manualna

- Mile widziane doświadczenie w szklarni

- Dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia

- Dyspozycyjność do pracy na szklarni

OFERUJEMY:

- Firmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie

- Opiekę polskojęzycznego koordynatora

- Stałą prace z dużą ilością godzin

- Bezpłatny dojazd do pracy (rower)

- Pomoc w załatwieniu formalności
związanych z wyjazdem

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego
biura:

ul. Asnyk 5

38-200 Jasło

e.mail: biuro.jaslo@charlieworks.pl

Prosimy
o dodanie klauzuli:

Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej
aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego
przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600   RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi
prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu
na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed
jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na
adres e-mail.

Wyrażam
aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z jaslo24.pl