REKLAMA
Lucas Tour

Opuścił wesele i udał się do lasu. Nocne poszukiwania

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Policjanci odnaleźli obcokrajowca, który zaginął w rejonie miejscowości Moderówka. 30-latek był zdezorientowany, przemoknięty i wychłodzony. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, celem szczegółowej weryfikacji jego stanu zdrowia.

W sobotę przed północą, dyżurny krośnieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 30-letniego obcokrajowca. Mężczyzna uczestniczył w przyjęciu weselnym, które odbywało się w Moderówce. W trakcie trwania imprezy 30-latek opuścił salę bankietową, udając się w kierunku pobliskiego lasu.

Poszukiwania mężczyzny podjęte przez jego bliskich nie przynosiły rezultatu, w związku z czym, o zdarzeniu zaalarmowano Policję. W krośnieńskiej komendzie ogłoszono alarm, angażując do działań funkcjonariuszy prewencji, ruchu drogowego, dzielnicowych oraz policjantów z Jedlicza oraz Korczyny. Ponadto, w działania poszukiwawcze włączyli się strażacy ochotnicy z lokalnych jednostek.

Policjanci wspierani przez strażaków przeczesywali parki, pola i tereny przyległe do przebiegającej nieopodal linii kolejowej. Funkcjonariusze sprawdzali również okoliczne zabudowania i gminne pustostany, w których mężczyzna mógł szukać schronienia przed zimnem i padającym deszczem.

Około godz. 5, podczas patrolu miejscowości Chrząstówka, jedliccy policjanci zauważyli przemoczonego i silnie wychłodzonego mężczyznę. Okazało się, że jest to zaginiony 30-latek. Na miejsce skierowano zespół ratownictwa medycznego, po czym mężczyzna został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala.

Dzięki właściwej koordynacji działań poszukiwawczych oraz skutecznej współpracy służb, obcokrajowiec został odnaleziony i przekazany pod opiekę lekarzy.

KMP Krosno


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Tragiczny pożar w Mrzygłodzie. W domu spłonął mężczyzna (ZDJĘCIA)

foto: Jakub Orybkiewicz


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

26-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)