REKLAMA
Lucas Tour

Pijany kierowca rzucał petardy z samochodu! (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. W środę przed godziną 18:00 na ul. Sobieskiego w Sanoku zatrzymano młodego kierowcę, który miał wyrzucać na ulicę petardy przez szybę samochodu. Po zatrzymaniu Audi okazało się, że 23-latek jest pijany. Miał blisko promil alkoholu w organizmie.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z mieszkańców bloku przy ul. Sobieskiego. Wszystko działo się w środę, przed godziną 18:00.

Świadek usłyszał strzały, a po chwili zobaczył radiowóz i zatrzymany samochód osobowy. Padło podejrzenie, że to funkcjonariusze mogli oddawać strzały w kierunku opon samochodu.

Sanocka policja szybko zdementowała te podejrzenia. Otrzymaliśmy wyjaśnienie czego dotyczyła interwencja i dlaczego słychać było strzały.

Okazuje się, że młody kierowca Audi miał wyrzucać na ulicę petardy przez szybę samochodu. To dlatego policjanci postanowili go zatrzymać.

Policjanci podejmowali interwencję wobec kierującego pojazdem marki Audi. Przeprowadzone badanie na stan trzeźwości wykazało blisko promil alkoholu w organizmie 23-letniego mieszkańca powiatu brzozowskiego. Dalsze czynności prowadzi KPP Sanok – relacjonuje przebieg interwencji kom. Monika Hędrzak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.


foto nadesłane


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

19-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)