REKLAMA
Lucas Tour

Płonął budynek i wiata! Kilkudziesięciu strażaków w akcji! (FOTO)

KROSNO / PODKARPACIE. Dziś w nocy (9 bm.), kilka minut przed godziną 3:00  doszło do pożaru budynku gospodarczego wraz z przyległą wiatą przy ul. Ściegiennego w Krośnie. Z ogniem walczyło pięć zastępów strażaków.

– Działania początkowo polegały na sprawdzeniu czy nikogo niema wewnątrz oraz w otoczeniu budynku zajętego przez pożar. Jednocześnie prowadzone były działania mające na celu ugaszenie ognia oraz sprawienie oświetlenia w obrębie miejsca akcji. Następnie gdy udało się opanować szalejące płomienie, przystąpiono do częściowej rozbiórki budynku, a także wynoszono i dogaszano tlące się jeszcze materiały, które znajdowały się w wewnętrznych pomieszczeniach – relacjonują strażacy OSP KSRG Krosno – Turaszówka, na portalu społecznościowym Facebook.

Akcja trwała blisko trzy godzinny. Uczestniczyły w niej: 2 zastępy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, zastęp OSP KSRG Krosno – Turaszówka, zastęp OSP Krosno – Suchodół, zastęp OSP Krosno-Białobrzegi oraz patrol Policji z KMP Krosno.

foto: OSP KSRG Krosno – Turaszówka, fb

[ngg src=”galleries” ids=”9605″ display=”basic_thumbnail”]


09-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)