REKLAMA

PODKARPACIE. 24-latek wpadł do studni. Był reanimowany, zmarł w szpitalu (FOTO)

POWIAT JASIELSKI / PODKARPACIE. W środę wieczorem w miejscowości Brzyska w powiecie jasielskim 24-letni mężczyzna wpadł do studni na prywatnej posesji. Natychmiast na miejsce wezwano kilka zastępów straży pożarnej. Strażakom udało się wydostać poszkodowanego na powierzchnię. Był reanimowany i w stanie ciężkim przewieziony do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18:00. Służby otrzymały informację o mężczyźnie, który wpadł do studni na terenie jednej z prywatnych posesji w miejscowości Brzyska w powiecie jasielskim. Na miejscu szybko pojawili się strażacy z kilku jednostek, a także ratownicy pogotowia i policjanci.

Akcja wydobycia poszkodowanego na powierzchnię nie była łatwa, ale ratownikom udało się wyciągnąć 24-latka. Był reanimowany na miejscu zdarzenia, a następnie przewieziony do szpitala w stanie ciężkim, zagrażającym życiu. Niestety młody mężczyzna zmarł.

Prowadzone w tej sprawie postępowanie ma na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia.


źródło: Gmina Brzyska / Facebook.com

13-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.