REKLAMA

PODKARPACIE. 44-latek jechał z dwiema przebitymi oponami. Był kompletnie pijany

PODKARPACIE. Funkcjonariusze z Jarosławia zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi, który jechał z dwiema przebitymi oponami. W trakcie kontroli okazało się, że za kierownicą siedział kompletnie pijany mężczyzna. Badanie wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 44-latek stracił już prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj o godz. 21 w Jarosławiu na ul Pełkińskiej. Patrol jarosławskiej drogówki zauważył kierującego audi, który jechał z dwiema przebitymi oponami. Policjanci dali kierującemu sygnał do zatrzymania. Mundurowi w trakcie rozmowy wyczuli od mężczyzny alkohol i poddali go badaniu. Okazało się, że był kompletnie pijany. Badanie wykazało 3,3 promila alkoholu w organizmie kierowcy.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania pojazdami.

44-letni mieszkaniec Jarosławia za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami.

Apelujemy do kierowców o zdrowy rozsądek. Jazda pod wpływem alkoholu stanowi ogromne zagrożenie, nie tylko dla samych kierujących, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Jarosław


zdjęcie poglądowe / archiwum KPP Sanok

22-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.