REKLAMA
Lucas Tour

PODKARPACIE. Dwa tragiczne wypadki. 3 osoby nie żyją! (FOTO)

WIDEŁKA, BRZÓZA KRÓLEWSKA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków, do których doszło w poniedziałek 14 grudnia br. wieczorem. W Widełce w powiecie kolbuszowskim zginął pieszy potrącony przez kierującą renaultem, a w Brzózie Królewskiej w powiecie leżajskim, w wyniku zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym zginęli dwaj młodzi mężczyźni.

303-217399
Foto: wypadek w Brzózie Królewskiej / KWP w Rzeszowie

Do pierwszego wypadku doszło w poniedziałek około godziny 17:30 w Widełce, na odcinku drogi krajowej nr 9 relacji Rzeszów – Kolbuszowa.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca renaultem, 65-letnia mieszkanka gminy Kolbuszowa, jadąc w kierunku Kolbuszowej, potrąciła przechodzącego przez jezdnię poza przejściem dla pieszych 42-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu. Policjanci ustalili, że kierująca osobówką była trzeźwa.

303-217400

Foto: wypadek w widełce / KWP w Rzeszowie

Około godziny 18:00 dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Brzóza Królewska na drodze wojewódzkiej nr 875.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący osobowym audi, 22-letni mieszkaniec Rzeszowa, najprawdopodobniej wyjechał z drogi podporządkowanej wprost przed nadjeżdżający samochód ciężarowy marki Volvo. W wyniku zderzenia, kierujący audi i podróżujący z nim 24-letni pasażer zginęli na miejscu. Kierujący samochodem ciężarowym 60-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego był trzeźwy.

Policjanci, pod nadzorem prokuratorów, wyjaśniają okoliczności obu tych wypadków.

Źródło: KWP w Rzeszowie

15-12-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)