REKLAMA
Lucas Tour

Poszukiwania 14-latki. Schowała się w szafie swojego kolegi

POWIAT PRZEWORSKI / PODKARPACIE. Trzy godziny trwały poszukiwania 14-letniej mieszkanki powiatu przeworskiego. Dziewczyna po kłótni wyszła z domu. Policjanci odnaleźli nastolatkę w szafie, w domu jej kolegi.

W ubiegły piątek, około godz. 1 nad ranem, zaniepokojona matka zgłosiła zaginięcie swojej córki. Z jej relacji wynikało, że 14-latka po sprzeczce wyszła z domu i od tej pory nikt z rodziny nie wiedział, co się z nią działo.

Mając na względzie niesprzyjające warunki pogodowe, jakie tej nocy panowały na zewnątrz oraz to, że nastolatka wyszła z domu ubrana jedynie w podkoszulek i spodnie, policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania.

Funkcjonariusze sprawdzali adresy koleżanek i kolegów, u których nastolatka mogła przebywać. W trakcie prowadzonych działań policjanci dotarli do 18-letniego znajomego dziewczyny, mieszkającego w Łopuszce Małej. Chłopak oświadczył, że nie wiedział 14-latki i nie wie gdzie może przebywać. Zachowanie młodego mężczyzny wzbudziło jednak podejrzenia policjantów. Nie dali więc wiary w jego zapewnienia i sprawdzili pomieszczenia w domu. W szafie jednego z nich odnaleźli ukrywającą się 14-latkę.

Nastolatka trafiła pod opiekę swojej matki.

źródło: KPP Przeworsk

21-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)