REKLAMA
Lucas Tour

Potrącenie 9-letniego rowerzysty w Przybówce (FOTO)

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. 9-letni rowerzysta ucierpiał w wyniku potrącenia przez toyotę w miejscowości Przybówka. Poszkodowany na pokładzie śmigłowca ratowniczego, został przetransportowany do szpitala specjalistycznego w Rzeszowie. Życiu chłopca nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wczoraj (10 bm.) przed godz.17, w miejscowości Przybówka doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 9-letniego rowerzysty. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letna kierująca toyotą, wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się rowerem chłopcu, doprowadzając do jego potrącenia.

Poszkodowany 9-latek wymagał specjalistycznej pomocy medycznej. Na pokładzie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego chłopiec został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie. Obrażenia, jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Kierująca toyotą była trzeźwa.

Pracujący na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady oraz sporządzili szczegółową dokumentację fotograficzną, w celu ustalenia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

KMP Krosno


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Niedźwiedź na ulicach miasta. WĘDKARZE: On tu wróci! (NOWE VIDEO)

grafika poglądowa, foto z filmu autorstwa Bartosza Litwina


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


11-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)