REKLAMA
Lucas Tour

Potrącił 14-latkę na przejściu dla pieszych i uciekł

JASŁO / PODKARPACIE. Policjanci poszukują sprawcy wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Jaśle na ul. Kazimierza Wielkiego. Na przejściu dla pieszych potrącona została 14-letnia dziewczynka. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

Wczoraj po godz. 17, na ulicy Kazimierza Wielkiego w rejonie Ronda Solidarności w Jaśle, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobowego samochodu i pieszej. Interweniujący policjanci wstępnie ustalili, że 14-letnia mieszkanka Jasła, przechodząc przez przejście dla pieszych, została potrącona przez jadący od strony centrum miasta, osobowy samochód koloru ciemnego. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Dziewczynka udała się do miejsca zamieszkania i opowiedziała o wszystkim rodzicom, którzy zawiadomili Policję. Badania lekarskie wskazały, że nieletnia doznała obrażeń lewej nogi. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wykonali oględziny miejsca, zabezpieczyli ślady. Okoliczności wypadku wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

Apelujemy do osób, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, by kontaktowały się z Policją pod numerem alarmowym 997. Każda informacja może przyczynić się do wyjaśnienia tej sprawy.

303-113234

 

KPP Jasło

10-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)