REKLAMA
Lucas Tour

Potykacz z Twoim LOGO sposobem na złodzieja

Potykacz kredowy, czyli drewniany stojak reklamowy do pisania kredą, to obecnie bardzo popularna forma reklamy. Ten prosty wynalazek można postawić przed sklepem, restauracją, kawiarnią, hotelem lub punktem usługowym. Za pomocą napisanego kredą lub markerem kredowym tekstu, będzie informował przechodniów o aktualnej ofercie, promocjach czy po prostu zwracał uwagę. Niestety potykacze są tak dobre, że interesują się nimi również złodzieje.

Sposobów na  zabezpieczenie potykacza jest wiele. Można go przywiązać łańcuchem do rynny lub przypiąć do znaku linką do rowerów.

3

Czy są pod każdym względem niezawodne potykacze, które przed złodziejem obronią się same?  Okazuje się, że najlepszym sposobem na zniechęcenie złodzieja będzie logo na górnej listwie potykacza. Potykacz z naszym logo jest tylko nasz!

„Logo można drukować ale najbardziej elegancko wygląda drewniany potykacz z logo wygrawerowanym. Obecnie lasery grawerują w drewnie z komputerową precyzją, dzięki czemu nawet najdrobniejsze elementy logo i krawędzie liter są idealne gładkie” – mówi Waldemar Bałaban właściciel sklepu internetowego z potykaczami WALBA.

4

Może jeszcze nie kupiliście potykacza bo boicie się jego kradzieży, albo go nie macie bo komuś Wasz potykacz był bardziej potrzebny. Teraz możecie w elegancki sposób zabezpieczyć swój potykacz przed kradzieżą zamawiając na nim grawer z Waszym logo. Dodatkowo, jeśli grawer zamówicie na potykaczu niewywracalnym, ważącym ok. 20 kg to na pewno nikt Wam go pod pazuchą nie wyniesie. Tylko zamawiając uważajcie na to co piszecie 🙂

1

2autor: Waldemar Bałaban
PHU WALBA
tel. 600 354 623
www.walba.eu

Zdjęcia: archiwum firmowe WALBA

Artykuł sponsorowany
01-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook