REKLAMA
Lucas Tour

POWIAT BRZOZOWSKI. Urodziło się pięć piesków. „Trzy zostały utopione” (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Kolejną wstrząsającą historię z naszego terenu relacjonuje Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Sanoku. Tym razem chodzi o nowo narodzone pieski w jednej z miejscowości powiatu brzozowskiego. – Właściciel przyznał bez ogródek, że piesków było pięć, natomiast trzy zostały utopione – mówi nam Aneta Zaleska, prezes STONZ Sanok. Dwa, które ocalały, szukają nowego domu. Podobnie jak ich mama.

Pod skrzydła Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku trafiły w ostatnim czasie suczka i dwa psie oseski. Jak czytamy na profilu STONZ Sanok, maluszki to dwa samce.

W rozmowie z naszym dziennikarzem, prezes STONZ w Sanoku Aneta Zaleska przekazała wstrząsającą informację o rodzeństwie piesków.

Ich trzy siostry zostały utopione bez mrugnięcia okiem – przekazuje Aneta Zaleska relacjonując rozmowę z właścicielem czworonogów, przeprowadzoną podczas przejmowania zwierząt.

Dzisiaj maluchy mają trochę ponad dwa tygodnie. Za jakiś czas będziemy szukać dla nich odpowiedzialnych, dobrych domów. Mama i dzieciaki są bezpieczne i znajdują się obecnie w domu tymczasowym. Dziękujemy pani Irenko. Jest pani aniołem – mówi szefowa towarzystwa.

Już jutro opublikujemy aktualne zdjęcia psiej rodziny. Cała trójka szuka nowego stałego schronienia.

Kolejny raz apeluję. Sterylizujmy, kastrujmy. Dzięki temu później nie mnożą się mioty, które są właśnie w taki sposób gładzone, czyli w sposób, który praktykowano w czasach średniowiecznych… – zaznacza Aneta Zaleska, prezes STONZ.

KONTAKT w sprawie adopcji: 793160873 lub 504021386

źródło: Red., STONZ Sanok

02-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)