REKLAMA

Pożar maszyny rolniczej. Upał i walka strażaków z ogniem (ZDJĘCIA)

ZARSZYN / ODRZECHOWA / PODKARPACIE. Dzisiaj po godzinie 12:00 przy drodze gminnej pomiędzy Zarszynem a Odrzechową doszło do pożaru pojazdu rolniczego. Ogień szybko objął całą maszynę. Pożar gasiły łącznie trzy zastępy straży pożarnej. Maszyna spłonęła doszczętnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dzisiaj o godzinie 12 : 34 zostaliśmy zadysponowani do bardzo groźnego zdarzenia jakie miało miejsce na drodze pomiędzy miejscowościami Zarszyn i Odrzechowa. Zapaleniu uległa ładowarka teleskopowa. Kiedy dotarliśmy na miejsce z pożarem walczyła już jednostka OSP Odrzechowa. Po rozwinięciu linii gaśniczej przystąpiliśmy do akcji. Pożar objął już cały pojazd, wszystkie elementy gumowe i plastikowe. Udało się go opanować po przyjeździe jednostki PSP Sanok. Dzisiejsze warunki pogodowe znacząco utrudniały prowadzenie działań – relacjonują akcję gaśniczą strażacy z OSP Zarszyn.

źródło / foto: OSP Zarszyn – Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112


08-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.